Miresevini ne HOTEL DRILONI

Hotel Driloni eshte një hotel me 3 yje dhe ndodhet ne qytetin e bukur te Ksamilit.

Qendra e qytetit është 10 m larg dhe gjithashtu ndodhet 200 m larg detit. Ju mund të shëtisni Ishujt e Ksamil-it.

Dhomat e hotelit tone jane te pajisura me TV me kanale kabllore, frigorifer si dhe kane ballkone.

DHOMAT TONA

SHERBIMET TONA

null

Restorant

null

Bar

null

Free WiFi

null

Parking Falas

null

Ajer i kondicionuar

Rezervoni tani dhe shijoni hotelin tonë