BAR & RESTORANT

Ne barin tone ju mund te konsumoni pijet ose koktejlet tuaja te preferuara.

Gjithashtu hoteli ka dhe restorantin e tij, ku ju mund te shijoni kuzhinen tradicionale dhe ate mesdhetare. Pjatat tuaja te preferuara mund t’i shoqeroni edhe me veren ose pijen tuaj te preferuar.

Ju mirepresim!

SHRBIMET TONA

null

Restorant

null

Bar

null

Free WiFi

null

Parking Falas

Rezervoni tani dhe shijoni hotelin tonë