Të gjitha dhomat janë me ajër të kondicionuar me ballkon edhe frigorifer. Dhoma dyshe ka dy krevate tek.

null

Dollap

null

Ajër i kondicionuar

null

Reduktim i zhurmave

null

Banjo Private

null

Free WiFi

null

Parking Falas

Rezervoni tani dhe shijoni hotelin tonë