Të gjitha dhomat janë me ajër të kondicionuar me ballkon edhe frigorifer. Dhoma  katershe ka 1 krevat dopio dhe 2 krevate tek .

null

Dollap

null

Ajër i kondicionuar

null

Reduktim i zhurmave

null

Banjo Private

null

Free WiFi

null

Parking Falas

Rezervoni tani dhe shijoni hotelin tonë