Të gjitha dhomat janë me ajër të kondicionuar me ballkon edhe frigorifer. Dhoma treshe ka 1 krevat dopio dhe 1 krevat tek .

null

Dollap

null

Ajër i kondicionuar

null

Reduktim i zhurmave

null

Banjo Private

null

Free WiFi

null

Parking Falas

Rezervoni tani dhe shijoni hotelin tonë